Komornik
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Auto do firmy - jakie?

+6
kivikan
karolkan
marekmlot
gregorg
matstarszy
Ferdek
10 posters
Go down
avatar
Ferdek
Posts : 1
Join date : 04/11/2021
Location : Zgorzelec

Auto do firmy - jakie? Empty Auto do firmy - jakie?

Czw Lis 04, 2021 10:32 am
Potrzebuje nowego auta do firmy o ładowności do 3,5 tony, najlepiej busa. Szukam opinii o nowych modelach najpopularniejszych marek, chodzi mi o auta max 2 letnie. Głównie interesuje mnie awaryjność.
avatar
matstarszy
Posts : 1
Join date : 18/01/2022
Location : Gliwice

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Wto Sty 18, 2022 9:59 am
Jak szukasz czegoś bezawaryjnego to celuj w Toyoty, u nas w firmie mamy Toyotę Proace od 3 lat, zrobiła już ponad 200 tyś. i nic się nie dzieje
avatar
gregorg
Posts : 1
Join date : 02/03/2022
Location : Białystok

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Sro Mar 02, 2022 11:10 am
Ja bym polecił VW u nas w firmie jeździ jeszcze T4 i po za rdzą śmiga jak szalona.
avatar
marekmlot
Posts : 1
Join date : 09/03/2022

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Sro Mar 09, 2022 10:07 am
Ja mogę wypowiedzieć się o nowych fordach, moim zdaniem porażka. Kupiliśmy nowego 2 lata temu i sprzedajemy po 150 tyś. przebiegu. Psuje się na potęgę, niby na gwarancji ale po co mi auto, które więcej stoi w serwisie niż jeździ. Auto dostawcze ma zarabiać na siebie. Teraz kupiliśmy mercedesa zobaczymy, czy będzie lepiej.
avatar
karolkan
Posts : 2
Join date : 13/05/2022
Location : Węgry

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Pią Maj 13, 2022 11:39 am
Stare Fordy były niezawodne te nowe to już nie to samo jak z resztą wszystkie auta dziś produkowane.
avatar
kivikan
Posts : 1
Join date : 25/05/2022
Location : Białystok

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Sro Maj 25, 2022 12:23 pm
Normalnie poszaleli z tymi cenami, auta używane drożeją na potęgę.
avatar
klimmat
Posts : 1
Join date : 28/07/2022
Location : Białystok

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Czw Lip 28, 2022 10:50 am
U nas w firmie pojawił się około miesiąc temu nowiutki Renault Master. Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o jego niezawodności, ale jeździ się nim bardzo dobrze. Zobaczymy jak długo wytrzyma bez poważniejszych awarii.
avatar
zikizik
Posts : 2
Join date : 09/08/2022
Location : Łomża

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Wto Sie 09, 2022 9:00 am
Z własnego doświadczenia mogę polecić VW Crafter nasz ma nalatane ponad 180 000 i oprócz klocków hamulcowych i corocznych serwisów nic się nie dzieje.
avatar
superbater
Posts : 1
Join date : 23/08/2022
Location : Warszawa

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Wto Sie 23, 2022 11:35 am
Każde auto będzie dobre jak się będzie o nie dbać. Podstawa to częsta wymiana oleju i filtrów. Najlepiej co rok lub co 10 000 km.
avatar
klawaasia
Posts : 2
Join date : 23/11/2022

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Sro Lis 23, 2022 10:42 am
superbater napisał:Każde auto będzie dobre jak się będzie o nie dbać. Podstawa to częsta wymiana oleju i filtrów. Najlepiej co rok lub co 10 000 km.

Tu się z tobą nie zgodzę, mój ojciec ma własną firmę, kupił do niej nowego busa marki Fiat, dokładniej był to Ducato, nowy z salonu. Pierwszy rok był ok nic się nie działo, w drugim roku zaczęły się problemy z silnikiem i elektryką. Od nowości był serwisowany  w aso. Na początku naprawiali w ramach gwarancji, potem już odmawiali naprawy. Samochód więcej stał w serwisie niż jeździł. Musieliśmy nawet domagać się swoich praw w sądzie bo serwis nie chciał już nam naprawiać. Dzięki kancelarii urszulazajko.pl wygraliśmy sprawę. Skończyło się wymianą silnika. Szybko sprzedaliśmy to auto. Teraz w firmie jeździ Toyota Proace Verso i jak do tąd żadnych problemów.
Sponsored content

Auto do firmy - jakie? Empty Re: Auto do firmy - jakie?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach